Odkryj legendarne holenderskie piwo trapistów La Trappe! Browar De Koningshoeven to miejsce, gdzie od 1884 roku mnisi warzą piwosz, zachowując tradycyjne receptury i starając się o najwyższą jakość. W sercu Brabancji, w murach Opactwa Matki Bożej Piwa, unikatowy aromat chmielu, drożdży i słodu tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca.

La Trappe – Tradycja i Autentyczność

Opactwo i holenderski browar La Trappe posiadają bogatą historię, sięgającą 1884 roku. To tutaj piwo trapistów jest warzone w ciszy, spokoju i z wielkim poświęceniem mnichów, którzy nieustannie czuwają nad procesem warzenia piwa. To autentyczność i wysoka jakość holenderskich piw La Trappe są ich znakiem rozpoznawczym. Mnisi są właścicielami receptury i marki La Trappe Trappist. To, co wyróżnia te piwa, to nie tylko smak, ale także głęboka cisza w jakiej powstają, która jest nierozerwalnie związana z mnichami i ich tradycjami.

Piwa La Trappe – Wybierz Swój Ulubiony Smak

La Trappe Tripel

La Trappe Tripel to holenderskie piwo trapistów o złotym kolorze i wyjątkowej, białej pianie. W nosie rozpoznasz aromaty brzoskwini i moreli, które łączą się z kwiatowym aromatem. To piwo ma mocny i pełny smak, z nutami słodyczy i lekkim posmakiem słodu. Finisz jest gorzki i lekko wytrawny. Zawiera 8% alkoholu i najlepiej podawane jest w temperaturze 10-14°C.

La Trappe Dubbel

La Trappe Dubbel to ciemnobrązowe piwo Trappist o aromatycznym bukiecie, w którym znajdziesz nuty wanilii, karmelu i palonej czekolady. To klasyczne ciemne piwo trapistów o pełnym słodowym, karmelowym smaku z delikatnym wpływem daktyli, miodu i suszonych owoców. Finisz jest słodki i lekko gorzki. Zawartość alkoholu wynosi 7%. Podawaj je w temperaturze 8-12°C.

La Trappe Quadrupel

La Trappe Quadrupel to wyjątkowe piwo trapistów, które narodziło się w 1991 roku. Browar Koningshoeven poświęcił swój ukochany Quadrupel, tworząc pierwsze holenderskie piwo Quadrupel na świecie. To piwo ma 10% zawartości alkoholu i najlepiej smakuje w temperaturze 10-14°C. Charakteryzuje się nutami goździków i orzechów, słodkimi aromatami wanilii, rodzynek i banana, a także słodkim smakiem daktyli i karmelu. Kolor tego piwa to ciepły bursztynowy (EBC 36) z goryczką EBU 22.

La Trappe Blond

La Trappe Blond to złoto-żółte holenderskie piwo Trappist z białą pianą. Owocowe i świeże aromaty łączą się ze słodkimi zapachami słodu i subtelnymi przyprawami. To piwo jest przystępne, pobudzające i ma lekko słodki, lekko gorzki i słodowy smak. Przyjazny posmak łączy słodycz z delikatną goryczką. Zawiera 6.5% alkoholu i najlepiej podawane jest w temperaturze 8-10°C.

Odkryj holenderskie piwo trapistów La Trappe i przekonaj się o ich niezwykłym smaku i autentyczności. Czerp przyjemność z tradycji i pasji mnichów, którzy od 1884 roku czuwają nad procesem warzenia tych wyjątkowych piw. La Trappe to nie tylko piwo, to także historia, tradycja i cisza jaka im towarzyszy.