TANKOVÁ HOSPODA DŘEVNY KOCŮR RYNEK WROCŁAW

Jedna z restauracji DŘEVNY KOCŮR znajduje się na Wrocławskim Rynku. W tym miejscu jest pewna magia. Stare kamienice i uliczki przepełnione są wspomnieniami. Były świadkami wielu wydarzeń, również tych historycznych. Wrocław w ostatnich latach bardzo się zmienił, jednak jego serce pozostaje stałe i niezmienne. Dokładnie tak samo jak smak Budweiser Budvar.

W restauracji pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy to wspaniałe, miedziane tanki. W tankach znajduje się świeże, niepasteryzowane piwo Budweiser Budvar, o niepowtarzalnym smaku. Pasteryzacja delikatnie zmienia smak, więc niepasteryzowany Budweiser Budvar oznacza wyjątkowe doznania smakowe. Przebywając w takim miejscu po prostu nie można się oprzeć pokusie spróbowania tego piwa.

Jak każdy wie, przy piwie człowiek robi się głodny. W Tankowej Hospodzie możemy skosztować Czeskich potraw, które pozostają w smaku oryginalne i zachowują smak staroczeskich kulinarnych przepisów. Połączenie Czeskiej kuchni i wspaniałego Czeskiego lagera to istne „niebo w gębie”. Nie wszędzie, szczególnie w Polsce możemy natknąć się na takie obłędne połączenie smaków!

W kuflu Budweiser Budvar zawarta jest historia, tak samo jak  w miejscu w którym możemy się go napić – Wrocławskim rynku. Koniecznie zajrzyjcie do Tankovej HospodyDrevny Kocur Rynek Wrocław, kiedy będziecie w pobliżu.