Importer Piwa - Martin Zawiercie - BUDWEISER BUDVAR

La Trappe Zestaw 2×0,75l

Wokół Opactwa Matki Bożej Piwa Browaru De Koningshoeven można wyczuć subtelny aromat chmielu, drożdży i słodu. Piwo trapistów jest tu warzone pod nadzorem mnichów od 1884 roku. W ciszy i wyłącznie z naturalnych składników. Pod koniec XIX wieku niewielka grupa mnichów trapistów uciekła z Francji do Berkel-Enschot. Tam, w sercu Brabancji, znaleźli kawałek wrzosowiska z kilkoma gospodarstwami i owczarnią. Przyjęli ten dawny dom króla Wilhelma II, de Koningshoeven, jako swój nowy macierzysty port. Założyli tam swój klasztor i postanowili warzyć piwo. Pierwszy klasztor trapistów w Holandii stał się rzeczywistością. W tym miejscu nadal są warzone wyjątkowe piwa pod nadzorem mnichów zgodnie z wieloletnimi, tajnymi recepturami. Z uwagą, pasją i wykorzystaniem tradycyjnego rzemiosła.

Rodzaj piwa
Ale, Quadrupel
Metoda fermentacji
Górna fermentacja

La Trappe
Opactwo i holenderski browar La Trappe mają bogatą historię. Od 1884 roku piwo warzone jest w murach opactwa, nieustannie pod nadzorem mnichów, którzy wypełniają swoje dni pracą i modlitwą. W ciszy, spokoju i z wielkim poświęceniem. Gwarantuje to autentyczność i wysoką jakość holenderskich piw La Trappe. Tak się składa, że mnisi są właścicielami receptury i marki La Trappe Trappist. Ci, którzy mają dobre wyczucie smaku, będą w stanie dostrzec najważniejszy składnik, który jest nierozerwalnie związany z mnichami; ciszę.

La Trappe Blond

Złoto-żółte holenderskie piwo Trappist z białą pianą. Owocowe i świeże aromaty przyjemnie łączą się ze słodkimi zapachami słodu i aromatami przypominającymi przyprawy. La Trappe Blond to przystępne, pobudzające piwo o lekko słodkim, lekko gorzkim i słodowym smaku. Przyjazny posmak, w którym słodycz łączy się z delikatną goryczką.

Alk. 6.5%

Podawać w temp. 8-10°C

Rodzaj Blond Ale

Składniki Woda, słód pszeniczny (jasny), słód jęczmienny (jasny), syrop glukozowy, chmiel, drożdże

Aromat Kwiatowy i owocowy (cytrusy, brzoskwinia, morela) aromat chmielu.

Smak Gładki, słodowy, lekko kwaśny i mrowiący z powodu nagazowania.

Kolor Jasny blond, EBC 14

Goryczka EBU: 20

La Trappe Quadrupel

W 1991 roku browar Koningshoeven poświęcił swój ukochany Quadrupel pod przychylnym spojrzeniem mnichów. Ściśle strzeżona receptura stała się rzeczywistością i narodziło się pierwsze holenderskie piwo Quadrupel na świecie.

ALK. 10%

Podawać w temp. 10-14°C

Typ: Quadrupel

Składniki: Woda, słód jęczmienny (monachijski, jasny, karmelowy, palony), syrop glukozowy, chmiel, drożdże

Aromat: Nuty goździków i orzechów, zrównoważone słodkimi aromatami wanilii, rodzynek i banana.

Smak: Słodowy ze słodkimi nutami daktyli i karmelu.

Kolor: Ciepły bursztynowy kolor, EBC 36

Goryczka: EBU 22

Opakowanie
Butelka
Objętość butelki
0,75L
Ilość sztuk w kartonie
2 szt.