Przenośny rozlewacz do piwa,
Czyli rewolucja w domowych rytuałach picia złotego trunku.

Zza Atlantyku od dłuższego czasu przedziera się do nas fala nowości i rozwiązań z dziedziny rozlewania piwa. Tym razem nasze oko przykuły informacje odnośnie przenośnego rozlewacza piwa. Jak to wygląda oraz czym cechuje się to urządzenie? Przyjrzyjmy się temu w tym artykule.

Firma Fizzics w zeszłym roku odpaliła na Indiegogo kampanię fundraising’ową w celu zebrania środków na produkcję przenośnych kranów do rozlewania piwa. Jak się później okazało- zebrali upragnione przez nich pieniądze, a już teraz internet zalewają informacje i promocje marketingowe przenośnego rozlewacza. Już produkowany na skalę masową mały rozlewacz mieści w sobie jedną butelkę, bądź puszkę piwa. Jak informuje nas producent, zaprojektowany kształt urządzenia pozwoli nam włożyć do niego najróżniejsze i najkształtniejsze butelki naszego ulubionego piwa.

Według danych na stronie pomysłodawcy urządzenie nie wymaga podłączenia do butli, a zamontowane w nim baterie (AA) zwalniają z obowiązku podłączania maszyny do prądu. Wewnętrzna mini schładziarka działa bardziej na zasadzie termosu i wstrzymuje dopływ ciepłego powietrza, a znajdujące się w środku płyny podobno wciąż oczekują na własny patent, dlatego manufaktura niechętnie wypowiada się o tym, co zostało użyte do chłodzenia naszej butelki z piwem. Brak części wymiennych (za wyjątkiem czterech baterii) jest niewątpliwie wygodą, tak samo jak fakt jakim jest waga urządzenia- ta wynosi mniej niż 2,5kg. Te walory skłaniają nas do wysunięcia tezy: Poręczny, mały, wygodny i łatwy w obsłudze nalewak piwa spełnia oczekiwania ludzi.
Od teraz za kwotę 170$+ przesyłka 28.25$ (761,28zł brutto) możemy mieć swój własny, przenośny nalewak do piwa. Idealny na pikniki, wypady na grilla czy nawet mini nalewak w barku dla ludzi, którzy niespecjalnie interesują się browarnictwem. Życzymy wam żebyście tak samo jak pracownicy Fizzics– mieli swoje ulubione piwo z pianką zawsze przy sobie!

Link: http://www.fizzics.com/