Importer Piwa - Martin Zawiercie - BUDWEISER BUDVAR

Staropramen Bezalkoholowe

W latach 1933 do 1937 miała miejsce kompleksowa modernizacją browaru dowodzona przez mistrza piwowarskiego Josefa Paspę. Pomieszczenia fermentacyjne z instalacjami chłodniczymi i dużymi drewnianymi beczkami zostały zastąpione współczesnymi stalowymi tankami. Dzięki wydajności sięgającej 800 000 hl produkowanego piwa w roku 1933 browar stał się największym tego typu zakładem w Czechosłowacji. Wysoka jakość naszego piwa jest doceniania w ponad 38 krajach świata. Staropramen kroczy pewnie w kierunku przyszłości, podążając własną ścieżką, aby dostarczyć idealne piwo – połączenie tradycji, współczesnych technologii oraz odważnych innowacji.

Rodzaj piwa
LAGER
Metoda fermenctacji
Dolna fermentacja
Kolor
Złoty
Zawartość alkoholu
0.49%

Piwo stworzone ze starannie wyselekcjonowanego chmielu Saaz połączonego z jęczmieniem jarym zebranym z czeskich pól, uwarzone w oparciu o ściśle tajną recepturę, którą znają wyłącznie nasi piwowarzy. Jest to przyjemny i orzeźwiający trunek o bogatym, pełnym smaku i aromacie, przykryty solidną czapą piany.
Piwo otrzymało liczne nagrody w prestiżowych konkursach na terenie Czech, w tym Gold Beer Seal oraz Gold Cup Pivex z 2011 roku.

Opakowanie
Butelka
Objętość butelki
0,33L
Ilość sztuk w kartonie
20 szt.
Ilość sztuk na palecie
1296 szt.