Importer Piwa - Martin Zawiercie - BUDWEISER BUDVAR

La Trappe Zestaw

Wokół Opactwa Matki Bożej Piwa Browaru De Koningshoeven można wyczuć subtelny aromat chmielu, drożdży i słodu. Piwo trapistów jest tu warzone pod nadzorem mnichów od 1884 roku. W ciszy i wyłącznie z naturalnych składników. Pod koniec XIX wieku niewielka grupa mnichów trapistów uciekła z Francji do Berkel-Enschot. Tam, w sercu Brabancji, znaleźli kawałek wrzosowiska z kilkoma gospodarstwami i owczarnią. Przyjęli ten dawny dom króla Wilhelma II, de Koningshoeven, jako swój nowy macierzysty port. Założyli tam swój klasztor i postanowili warzyć piwo. Pierwszy klasztor trapistów w Holandii stał się rzeczywistością. W tym miejscu nadal są warzone wyjątkowe piwa pod nadzorem mnichów zgodnie z wieloletnimi, tajnymi recepturami. Z uwagą, pasją i wykorzystaniem tradycyjnego rzemiosła.

Rodzaj piwa
Ale
Metoda fermentacji
Górna fermentacja

O La Trappe
Opactwo i holenderski browar La Trappe mają bogatą historię. Od 1884 roku piwo warzone jest w murach opactwa, nieustannie pod nadzorem mnichów, którzy wypełniają swoje dni pracą i modlitwą. W ciszy, spokoju i z wielkim poświęceniem. Gwarantuje to autentyczność i wysoką jakość holenderskich piw La Trappe. Tak się składa, że mnisi są właścicielami receptury i marki La Trappe Trappist. Ci, którzy mają dobre wyczucie smaku, będą w stanie dostrzec najważniejszy składnik, który jest nierozerwalnie związany z mnichami; ciszę.

La Trappe Dubbel

Ciemnobrązowe piwo Trappist z pianą w kolorze kości słoniowej. Owocowy zapach z ciepłymi nutami wanilii, karmelu i palonej czekolady. La Trappe Dubbel to klasyczne ciemne piwo trapistów o pełnym słodowym, karmelowym smaku z subtelnym, słodkim wpływem daktyli, miodu i suszonych owoców. Finisz jest słodki i lekko gorzki.

ALK – 7%

Podawać w temp. 8-12°C

Rodzaj: Ciemne Trappist Ale

Składniki: Woda, słód jęczmienny (monachijski, jasny, karmelowy), syrop glukozowy, chmiel, drożdże

Aromat: Owocowy aromat z ciemnymi tonami wanilii, karmelu i palonej czekolady.

Smak: Pełny słodowy, karmelowo-słodki smak z subtelnym wpływem daktyli, miodu i suszonych owoców.

Kolor: Ciemnobrązowy, EBC: 82

Goryczka: EBU: 22

La Trappe Tripel

Holenderskie piwo trapistów o złotym kolorze z wyjątkową, białą pianą. Owocowe aromaty brzoskwini i moreli łączą się z kwiatowym aromatem. La Trappe Tripel to klasyczne piwo trapistów o mocnym i pełnym smaku. Ponadto piwo ma słodki i lekko słodowy charakter. Finisz jest gorzki i lekko wytrawny.

Alk .8%

Podawać w temp. 10-14°C

Typ: Tripel Trappist Ale

Składniki: Woda, słód jęczmienny (jasny, monachijski), syrop glukozowy, chmiel, drożdże

Aromat: Owocowe aromaty brzoskwini i moreli połączone z kwiatowym aromatem.

Smak: Cukierkowo-słodki i lekko słodowy charakter

Kolor: Złoty blond, EBC 14

Goryczka:  EBU 25

La Trappe Blond

Złoto-żółte holenderskie piwo Trappist z białą pianą. Owocowe i świeże aromaty przyjemnie łączą się ze słodkimi zapachami słodu i aromatami przypominającymi przyprawy. La Trappe Blond to przystępne, pobudzające piwo o lekko słodkim, lekko gorzkim i słodowym smaku. Przyjazny posmak, w którym słodycz łączy się z delikatną goryczką.

Alk. 6.5%

Podawać w temp. 8-10°C

Rodzaj Blond Ale

Składniki: Woda, słód pszeniczny (jasny), słód jęczmienny (jasny), syrop glukozowy, chmiel, drożdże

Aromat: Kwiatowy i owocowy (cytrusy, brzoskwinia, morela) aromat chmielu.

Smak: Gładki, słodowy, lekko kwaśny i mrowiący z powodu nagazowania.

Kolor: Jasny blond, EBC 14

Goryczka: EBU: 20

 

 

Opakowanie
Butelka
Objętość butelki
0,3L
Ilość sztuk w kartonie
3 szt.