Importer Piwa - Martin Zawiercie - BUDWEISER BUDVAR

FREE DAMM LIMON

Browar Damm – Ponad 140 lat temu, młody piwowar August Kuentzmann Damm wyemigrował z Alzacji wraz z żoną Melanie, uciekająca przed wojną francusko-pruską. Podróż zabrała ich do wybrzeże Morza Śródziemnego, gdzie osiedlili się aby spełnić swoje marzenie: warzyć piwo. W 1876 r. otworzyli własny browar i stworzyli piwo, które idealnie pasuje do klimatu śródziemnomorskiego. Lżejsze niż piwa środkowoeuropejskie które zostały zaprojektowane z myślą o chłodniejszym klimacie, znamy je jako piwo śródziemnomorskie.

Rodzaj piwa
Lager
Metoda fermentacji
Dolna fermentacja
Kolor
blado złoty
Zawartość alkoholu
0.0%

Free Damm Lemon to piwo bezalkoholowe oraz bezglutenowe. Ma kolor blado złoty z odcieniami żółci. Głowa jest biała. Aromat chleba, orzeźwiająco cytrusowy. Wiodącym smakiem są owoce, z wyraźną świeżością dojrzałych cytryn i kwaśnych limonek. Wyczuwalne delikatne bąbelki. Gorzki finisz, typowy dla piwa.

Najlepiej podawać w temperaturze około 5ºC.

SKŁAD: 70% piwo bezalkoholowe i 30% napój bezalkoholowy z sokiem owocowym. Słód jęczmienny* (6%) i sok z cytryny (3%) woda, słód jęczmienny*, kukurydza, syrop glukozowo-fruktozowy, ryż, chmiel.		
Opakowanie
Butelka
Objętość butelki
0,25L
Ilość sztuk w kartonie
24 szt.