Importer Piwa - Martin Zawiercie - BUDWEISER BUDVAR

ERDINGER WEISSBIER

Privatbrauerei Erdinger Weißbräu Werner Brombach GmbH w skrócie Erdinger Weißbräu jest browarem położonym w bawarskim mieście Erding leżącym 36 km na północny wschód od Monachium. Browar produkuje ok. 1,5 mln hl piwa i jest tym samym największym browarem piw pszenicznych na świecie.

Rodzaj piwa
Jasne
Styl
Pszeniczne
Metoda fermentacji
Dolna fermentacja
Kolor
Jasny złoty
Ekstrakt
12.6%
Zawartość alkoholu
5.3%

ERDINGER Weissbier z delikatnymi drożdżami.

To klasyczne piwo niemieckie pszeniczne łączy delikatnie korzenne aromaty słodu z łagodną goryczką chmielu. Jego sekret tkwi w naszych wyjątkowych drożdżach piwowarskich ERDINGER. Zapewniają one owocowe nuty i niepowtarzalnie świeży smak. Wykończeniem każdego ERDINGER Weissbier jest kolejna specjalność: „Bayerische Edelreifung” czyli metoda podwójnego dojrzewania. Po głównym procesie fermentacji to niemieckie piwo  dojrzewa po raz drugi w butelce. Ponieważ pozwala to w pełni rozwinąć się jego pysznej, żywej naturze i harmonijnej grze różnych aromatów.

ERDINGER Weissbier z delikatnymi drożdżami to ukoronowanie tradycyjnych bawarskich umiejętności piwowarskich. Dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi to niemieckie piwo pszeniczne nie ma sobie równych. Każdy łyk sprawia, że chce się więcej.

Warzone zgodnie z bawarskim prawem czystości od 1886 roku.

Opakowanie
Butelka
Keg
Objętość butelki
0,5L
Objętość kega
30L
Termin ważności
6 mies.
Ilość sztuk w kartonie
12 szt.
Ilość sztuk na palecie
900 szt.