Importer Piwa - Martin Zawiercie - BUDWEISER BUDVAR

BUDVAR NEALKO

Budweiser Budvar – marka czeskiego piwa z browaru Budějovický Budvar, n. p. w Czeskich Budziejowicach, w którym tradycja warzenia piwa sięga 1265 r. Najbardziej popularna odmiana, tzw. světlý ležák to jasne piwo dolnej fermentacji produkowane z morawskiego słodu i żateckiego chmielu.

Rodzaj piwa
Lager
Styl
Czeski Pilsner
Metoda fermentacji
Dolna fermentacja
Kolor
Złoty
Zawartość alkoholu
0.5%

Jesteśmy renomowanym importerem piwa Budweiser Budvar

Piwo Budweiser jest tylko i wyłącznie rozlewane w Czeskich Budziejowicach czyli tam gdzie powstał browar Budweiser, który jest najbardziej znanym czeskim piwem. Tradycja warzenia piwa Budweiser według niezmiennej od lat, oryginalnej receptury liczy 750 lat. Budweiser powstaje tylko z wyselekcjonowanych składników najwyżej jakości. Budweiser jest najlepszym lagerem na świecie!


Barwa: złota

Aromat: chlebowo-chmielowy

Smak: subtelna słodowość

Piana: długo utrzymująca się


Prowadzić samochód po piwie? Czemu nie! Po to jest bezalkoholowy lager Budweiser Budvar. Warzone w tradycyjny sposób w browarze w czeskich Budziejowicach, pomimo braku alkoholu, zachowuje swój niepowtarzalny smak i aromat dzięki użyciu najlepszych składników. Więc jeśli nie pozwala Ci na to sytuacja – sięgnij po piwo bezalkoholowe Budweiser Budvar!

 

Opakowanie
Butelka
Keg
Objętość butelki
0,33L
Objętość kega
20L
Ilość sztuk w kartonie
24 szt.
Ilość sztuk na palecie
1080 szt.